Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Příběhy kreativity > Kávy Pitel, kávy pijan

Kávy Pitel, kávy pijan12 Kavy Pitel 12 R.jpgJe to k pití, voní to, chutná to kdykoli, ale nejvíce po ránu… je to umění i filozofie. Je to káva, dobrá káva, doma pražená. To je byznys, do kterého manželé Drahošovi vstoupili poprvé v roce 2002 bez zkušeností, jak se káva vaří ve velkém…

Dnes mají rodinnou firmu a nedá se říci, že úplně malou. Mají svoji kavárnu, kde si můžete vypít čerstvě praženou kávu nejvyšší kvality z celého světa, vzdělat se v přípravě nápoje na semináři správné přípravy kávy, naučit se něco uplést na k tomu určeném kurzu a nebo se naučit malovat. No, anebo jen tak strávit čas s lidmi, kteří připravují kávu s láskou… Piteltruck jezdí a slávu rodinné kávy šíří po českých trzích, protože “to nejlepší stačí…” přece… Přijde vám to lákavé a inspirativní? Potom jste ten správný Kávy Pitel®, o kterého jde především!

 

 

12 Kavy Pitel 17 R.jpgDrahošovi vytvořili v letech 2002–2008 jednu z největších franchisingových sítí v provozování nápojových automatů v České republice, ale chtěli jít svou vlastní cestou. V 2015 roce koupili gotickou tvrz z 15. století v obci Přítoky u Kutné Hory a dnes tu mají kavárnu a pražírnu, kde praží vlastní kvalitní kávu. Jejich káva patří k těm nejlepším u nás. Také dbají na to, aby “po nich zůstalo co nejméně” a obaly z kávy recyklují na tašky… v kterých si můžete svoji kávu odnést domů.

www.kavypitel.cz