Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Příběhy kreativity

Příběhy kreativity


Představujeme vám inspirativní osobnosti kulturních a kreativních průmyslů Středočeského kraje. Osobnosti, které díky své kreativitě a dovednostem vytváří hodnoty nejen ekonomické, ale i společenské. Kreativita posiluje naši identitu, zvyšuje konkurenceschopnost výrobků a služeb a zvyšuje kvalitu našeho života. Jsme hrdí na středočeské tvůrce, kteří nám dělají dobré jméno doma i v zahraničí.

Štítky:
Kouzelný svět mozaiky

Mozaika, to nejsou jenom čtverečky v koupelně. Mozaika je prastaré a přece dosud velmi živé umění. Je to podivuhodný a v mnohém opravdu kouzelný svět.

Více

Publikováno 1. 10. 2020 14:22

Jak může sloužit mlýn

Co s mlýnem na uhlí, nefunkčním, zanedbaným, s výhledem na krásný skalní masiv… s mlýnem uprostřed města Libčice nad Vltavou, města, které leží 13 kilometrů od Prahy, na břehu Vltavy, kudy vede železnice, cyklostezka a kam vede přívoz.

Více

Publikováno 1. 7. 2020 21:45

O lidech mezi stromy

Pro lidi navrhují domy, interiéry bytů, kanceláře, místa, kde budou nakupovat, odpočívat, kam budou jezdit na výlety. Rýsují, malují, opravují, škrtají… ale hlavně přemýšlí o lidech. Neberou sebe ani svoje řemeslo smrtelně vážně a architekturu nevnímají jako boj.

Více

Publikováno 1. 7. 2020 20:44