Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Služby pro vás

Služby pro vás


Mapování kulturních a kreativních průmyslů

Pro pochopení potřeb a specifik kulturních a kreativních průmyslů realizuje Středočeské inovační centrum systematické mapování kulturních a kreativních průmyslů ve Středočeském kraji. Dokončena je analýza statistických dat v oborech Architektura, Činnost knihoven a muzeí, Design, Film a video, Hudba, Literatura a tisk, Reklama, Rozhlas, Scénická umění, Televize, Videohry, Webové portály a Výtvarné umění. Obory řemesla a gastronomie vyžadují speciální analýzu, která právě probíhá.

Více

Publikováno 28. 4. 2020 14:00

Online sbírky

Online sbírky umožňují kreativcům snadné využívání kulturního dědictví Středočeského kraje a motivují ke spolupráci kreativců se Středočeskými muzei a galeriemi. Inspiraci tak můžete najít v technologických postupech (nákresy či popisy procesů historických průmyslových technologií a postupů, řemeslných či gastronomických postupech, vizuálních podkladech (ornamenty, výtvarná díla, předměty), audio podkladech (hudební motivy), obsahových (příběhy pro tvorbu narativu) či dalších zdrojích inspirace.

Více

Publikováno 28. 4. 2020 13:35

Kreativní vouchery

Kreativní vouchery jsou jednorázovou finanční podporou až do výše 300.000 Kč určenou pro spolupráci malých a středních podniků s kreativci. Dne 1. 4. 2020 SIC vyhlásil 3. výzvu Kreativních voucherů Středočeského kraje. V reakci na aktuální situaci jsme navýšili míru podpory na 85 %. Přihlaste se ať už jako dodavatel kreativní služby, nebo jako žadatel o kreativní voucher. Rádi Vám se vším poradíme. Administrace je jednoduchá a proplacení dotace rychlé.

Více

Publikováno 28. 4. 2020 13:27

SIC Platinn

SIC Platinn dotuje 40, resp. 80 hodin služeb experta při řešení výzev souvisejících s rozvojem vašeho podniku. Je určen malým a středním firmám (od 1 do 250 zaměstnanců), které mají sídlo či provozovnu ve Středočeském kraji, jsou minimálně 2 roky na trhu a jsou technologicky či inovativně orientované. Účelem programu je prostřednictvím podpory SIC a jeho expertů pomoci vyřešit výzvy související s rozvojem firmy a zlepšit její fungování.

Více

Publikováno 28. 4. 2020 13:25

Inovační vouchery

Inovační vouchery jsou jednorázovou dotací malému a střednímu podniku na spolupráci s výzkumnou organizací, která je založena na transferu znalostí resp. na podpoře jejich rozvoje prostřednictvím investičních a neinvestičních nákladů vynaložených na nákup či pořízení jiných služeb nebo vybavení. Cílem programu je podpořit spolupráci s výzkumnou organizací na jasně definovaném projektu, který přinese další rozvoj firmy.

Více

Publikováno 28. 4. 2020 13:23

SIC Connect

SIC Connect vám pomůže najít vhodné partnerů v oblasti vývoje a výzkumu pro vývoj vašich produktů či optimalizaci vašich procesů. Díky SIC Connect vám pomůžeme najít vhodné vývojové firmy a výzkumné organizace. Orientujeme se na inovačním trhu – víme, na koho se obrátit a víme, jak navázat úspěšnou spolupráci. Ušetříme vám čas a starosti s hledáním vhodných partnerů a dále i s úvodní komunikací s nimi a nastavením spolupráce s konkrétní osobou.

Více

Publikováno 28. 4. 2020 13:22