Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Služby pro vás > Kreativní vouchery

Kreativní voucheryKreativní vouchery jsou jednorázovou finanční podporou až do výše 300.000 Kč určenou pro spolupráci malých a středních podniků s kreativci. Dne 1. 4. 2020 SIC vyhlásil 3. výzvu Kreativních voucherů Středočeského kraje. V reakci na aktuální situaci jsme navýšili míru podpory na 85 %. Přihlaste se ať už jako dodavatel kreativní služby, nebo jako žadatel o kreativní voucher. Rádi Vám se vším poradíme. Administrace je jednoduchá a proplacení dotace rychlé.

Jak celý proces funguje?

Nejprve si vyberete kreativce, se kterým chcete spolupracovat, buď z naší Kreativní galerie nebo si přiveďte vlastního, který bude splňovat naše podmínky. Společně se domluvíte na poskytnutí kreativní služby. Poté vyplníte on-line žádost o poskytnutí kreativního voucheru a přiložíte Nabídku kreativní služby a Čestné prohlášení. Poté vyčkáte na rozhodnutí poskytovatele dotace, to nebude trvat více než 45 dnů. Pokud vám byla dotace přiznána, bude s vámi uzavřena Smlouva o poskytnutí kreativního voucheru.

Až bude hotovo, podáte Žádost o proplacení dotace spolu se všemi potřebnými dokumenty, vyhodnotíme realizovaný projekt a bude-li vše v pořádku, zaplatíme vám 85 % z uznatelných nákladů.