Fulltextové vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Parametrické vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Příběhy kreativity > Máma

Máma04 MIA domecky 06 R.jpgPrvní domeček pro ni vyrobila máma. Byl z krabice od bot, peřinky a polštářky maminka ušila z kapesníku a na stěny nalepila květinovou tapetu. Malá Michaela byla moc šťastná. Když se Michaele Karpíškové narodila dcera Mija, vymyslela pro ni originální vánoční dárek – dřevěný domeček pro Miju.

Po “obývákovém” začátku se rozhodla, že vyrábět a vymýšlet domečky pro panenky je přesně to, co chce dělat. Vsadila na kvalitu výroby i materiálu, spojila se s profesionální truhlářskou dílnou a ilustrátorkou Yvetou Annou Kroupovou.

 

04 MIA domecky 15.jpgDubové domečky, jasanoví zajíčci, bukový nábytek, pletené dečky, šité peřinky a matrace se vyrábějí jedině ručně a to s velkou péčí, láskou a také s respektem – k dětem i životnímu prostředí. Krásné domečky kouzlí radost dětem u nás i v cizině. Malá Mija je pro mámu stále inspirací a aktivní spolupracovnicí. Domečky a jejich zařízení podrobuje nemilosrdným zátěžovým testům a míra její radosti mámu varuje před slepými uličkami…

 

www.mijudomecky.cz